Al-Namura

Est. 1992
en cz

Pracovní pozice

Obchodní zástupce Olomouc

Oblast: Olomouc, Prostějov, Přerov a Nový Jičín

Náplň práce:
  • Získávání a komunikace se zákazníky ve svěřené oblasti
  • Budování a rozvoj obchodních vztahů se zákazníky
  • Zajištění prodeje produktového portfolia
  • Příprava obchodních nabídek
  • Implementace aktivit na podporu prodeje
Požadavky:
  • Zkušenost s prodejem a jednáním se zákazníky výhodou
  • Podnikatelský duch a schopnost uvažovat o svěřeném regionu
  • Hledat a využívat příležitosti
  • Komunikativní osobnost - schopnost najít společnou řeč a vyjít s lidmi i v obtížných situacích, radost z kontaktů s lidmi a udržování vztahů
  • Schopnost naslouchat a objevovat potřeby zákazníků
  • Základní znalost programů MS Word a MS Excel, práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
  • Práce s kvalitními a uznávanými značkami a produkty
  • Dobré zázemí a podmínky pro práci
  • Dobré finanční ohodnocení, služební automobil i k soukromým účelům

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Kontaktní osoba: robert.nesporek@alnamura.cz

Kontakt

V případě zájmu kontaktujte našeho Area Sales Managera
robert.nesporek@alnamura.cz